Medienos tamsūs klijai TITEBOND II DARK 474 ml 3704

Medienos tamsūs klijai TITEBOND II DARK 474 ml 3704

Klijai TITEBOND II  DARK 474 ml 3704  yra vieno komponento tamsūs II PREMIUM klijai, kurie turi vandens atsparumo patvirtinimą ANSI Type II.  

Klijai TITEBOND II DARK dealiai tinka klijuoti tamsius minkštos ir kietos medienos gaminius, naudojamus ir viduje, ir išorėje,  su stipriu pirminiu lipnumu ir greitu džiūvimu. Tokios savybės sutrumpina klijuojamos medienos suspaudimo laiką  ir sujungia stipriau už pačią medieną.

Klijus TITEBOND II DARK labai paprasta naudoti tiek profesionalui, tiek megėjui.  Jie yra netoksiški ir kol neišdžiuvę, gerai nusivalo vandeniu. Prieš naudojimą būtinai gerai išmaišykite.

FDA patvirtinti netiesioginiam kontaktui su maisto produktais (tamsios pjaustymo lentos ir pan.) ir tinka radijo dažnio (R-F) ir karštos spaudos klijavimo sistemoms.

Atitinka ASTM D-4236 reikalavimus (Amerikos medžiagų testavimo asociacija)

Medienos klijai TITEBOND II DARK nėra skirti nuolatiniam panardinimui po vandeniu. Nenaudokite, kai klijų ir paviršiaus temperatūra yra žemesnė nei +12,5°С.. Netinka stambių atraminių konstrukcijų klijavimui. Produktas, dėl žemo pH, gali sukelti metalinių paviršių koroziją. Jei yra metalo korozijos rizika, prieš naudojant išbandykite mažai pastebimoje vietoje. Klijų užšaldymas nepakeis savybių, bet gali turėti įtakos sutirštėjimui. Jeigu klijai sutirštėjo, tiesiog gerai išmaišykite ir klijai atsistatys i pirminę būseną. 

DĖMESIO: Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus.
LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Atviras laikas: 3-5 min. (21°C./50%RH) 
Darbo laikas: 10-15 min. (21°C./50%RH)

Medienos gaminių suspaudimo stiprumas:
Pakankamas suspaudimas spygliuočių medienai – 7-10,5 kg./1kv.cm, vidutinio minkštumo medienai 19,5-27 kg./1kv.cm, lapuočių medienai 27-39 kg./1kv.cm

Naudojimo metodai: Buteliukai apimtimi iki 1 L turi originalų klijų paskleidimui snapelį. Taip pat galite paskleisti klijus voleliu ar teptuku.

Valymas: Nesukietėję klijai gali būti nuvalomi drėgna šluoste. Po sutvirtėjimo, klijų perteklių nuskuskite ar pašalinkite šlifavimo medžiagomis.

 

Produkto tipas: skersinio ryšio polivinilo acetatas
Spalva: šviesiai ruda
Sausos plėvelės spalva: ruda
Kietųjų dalelių: 48%
Klampumas: 4000 cps
Stiprumas: 3750 psi/25,85 N/mm2 (sukibimo stiprio matavimai atlikti klijuojant klevą su klevu prie +210C)

pH: 3.0 
Užšalimo/atšilimo stabilumas: stabilus
LOJ: 5,5 g/L 
Pliupsnio taškas: >940
Produkto išeiga: 6,15 kv.m iš 1 litro

  • Gamintojas: Titebond
  • Prekės kodas: 3704
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 7.50€

Žymos: Medienos, klijai, TITEBOND, II, DARK, 3704